| anonim_4396 a întrebat:

laughing ce stupid va suna ce voi zice. Deci, mie imi place de o colega de la alta clasa si mai vine pe la noi din clasa si mai sta cu noi, alea alea.si se pare ca si celui mai bun prieten al meu ii place de ea, si se da la ea, si el e destul de fraier, genul ala de linge p**da (intelegeti voi), si face ca o fetita uneori, se prosteste cantandu-i melodii (toate astea par ok, dar nu, el nu e genul, e genul asa, papagal rau de tot). Acum sa va spun si eu, vorbesc cu fata respectiva orice, cand stau in preajma ei imi zambeste, se poarta frumos, alea alea. Faza e ca eu VREAU SA FIU CU EA, cum ar trebui sa ma comport sa fiu peste acel baiat big grin Firea mea este energica, sociabila, amuzanta, caterinca laughing si la fata sunt cam la fel ca si baiatul acela(adica nu e unu mai frumos ca celalalt), doar ca ma imbrac putin mai bine big grin. Sper sa ma puteti ajuta big grin Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

Deci eu zic sa vorbesti cu ea intre 4 ochi happy si ia-o inainteee baiatului laughing! Bafta bai :* laughing Da-o pe spate.:d

5 răspunsuri:
| Naomi16 a răspuns:

Pai cere-i id vorbiti acolo sau pe fb intreab-o de teme sa ai subiect de discutie prostii de astea.sau cere-i nr de tel mai da-i mesaje big grin funda?

| Rallu47 a răspuns:

^^ Iai-oinaintea pustiului ala. laughing Incearca sa o scoti la un suc cafea ceva de genu' si sa vorbiti... Daca ai avea curaj cere-i prietenia.Nu e ceva greu dar nici simplu. Gaseste subiecte care sa o intereseze. Da-o gata. Bafta. :* Sper ca te-am ajutat. happy puppy dog eyes ^^

| stiuculete a răspuns:

Cati ani ai ? 10 ?

| Y3aaHH a răspuns (pentru stiuculete):

In mm, ai chef sa-mi dai un raspuns sau sa faci misto?

| Ronaldo7_9651 a răspuns:

Nu cred ca prietenul tau cel mai bun sa-r simti bine daca ar vedea ce ai scris despre el... cu fata incearca sa o inviti la un suc succes