| Andres2013 a întrebat:

Maine pe 25 dau evaluarea natioanala la romana? Credeti ca va fi greu? Va ie frica? Mie da.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa iti fie, ca vad ca nu stii sa scrii corect in limba romana.

| fearlessss a răspuns:

Nu cred ca o sa fie greu.Eu zic sa repeti mai mult gramatica, la literature un mic plan e bun mai ales ca acolo trebuie pur si simplu sa scrii ce simti.Bafta,relaxeaza`te!

| FlorinFindus a răspuns:

Si mie sad

| Andres2013 explică:

Unde gasesc programa, ce nu este pentru examen?

| TeeaD a răspuns:

Daca te relaxezi, ideile iti vor veni mai bine, dar daca te stresezi ti se va bolca mintea si nu o sa mai scrii nimic.Doar relaxeaza-te putin in inainte de examen si spune-ti in minte ca va fi bine si ca o sa scrii tot.O sa vezi ca asa va fi:X Mult succes!