| liviuu100 a întrebat:

Mam trezit si nu pot sa imi misc piciorul. Ma doare si nu pot sa calc pe picior. Ce am? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Poate a amortit, mai asteapta cateva minute, sau poate e de la vreme.Cheama pe chineva si roaga-l/roag-o sa te duca la spital daca durerea persista si nu stii ce sa faci, nu e de glumit cu asa ceva! Succes!big grin

4 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

S-ar putea sa fi stat cumva prea mult cu laptopul pe picioare, e periculos(eu vorbesc?).

| splash132 a răspuns:

Te-ai lovit ziua precedenta? ca asa din senin nu imi dau seama deloc ce ai...

| liviuu100 explică (pentru splash132):

Nu.

| splash132 a răspuns (pentru liviuu100):

Daca e de moment e cum zice yogur amorteala, se poate sa fi dormit pe el... daca nu cel mai indicar ar fi sa mergi sa iti faci o radiografie.dar asa din senin e bizar. poate o fi ceva de la ligamente, dar ma indoiesc din moment ce zici ca nu te-ai lovit