| anonim_4396 a întrebat:

Mda, am o problema destul de stresanta. Am 15 ani si nu am avut nici o prietena pana acum. Vara asta am incercat sa caut pe facebook ceva fete, dar parca nu imi place metoda asta. Am niste prietene cu care ma inteleg bine, care arata binisor, dar parca nu as vrea sa incerc cu ele, pentru ca dupa asta pot sa imi stric relatia de prietenie. Unde pot gasi fete, ce ar trebui sa fac, si cum sa ma bag in seama cu ele? Multumesc si o zi buna

5 răspunsuri:
| Iuliana_5129 a răspuns:

Drga ar trebuie sa le spui ca vreai si tu sa vb nu numai ele, ao ele dar asa printr-o gluma:

| iulianpuscasu a răspuns:

Fii tu insuti incearca in cateva zile sa te apropii cat mai mult de ea si la urma incerci sa dai lovitura cel mai bine e sa te asiguri daca te place fata respectiva si daca dawinking Bafta!

| anonimuuuuuuuuuuuuuuus a răspuns:

Daca esti fata, e ceva cam... sa-ti placa fetele, inca de la 15 ani.
Daca esti baiat, cauta pe net. Sau iesi si tu in oras, si daca vezi vre.o fata care.ti atrage atentia, intra in discutie cu eabatting eyelashes

| Catalin_4527 a răspuns:

Pai nu. eu nu am de gand sa incep cu una din amicele mele, pentru ca suntem prieteni si nu vreau sa stric relatia asta. Vroiam sa stiu cum sa cunosc alte fete, cu care pot fi mai mult decat prieten

| Catalin_4527 a răspuns:

@Diana: Sunt Baiat. sa zicem ca vad o fata in parc pe banca. Tie cum ti-ar placea sa intre un baiat in discutie cu tine?