| augustus17 a întrebat:

Menstruatia mea intarzie, trebuia sa-mi vina joi dar vineri m-am jucat cu prietenul meu si el a ejacuat in timp ce ne frecam, amandoi eram imbracati iar eu sunt virgina, se poate ca spermatozoizii sa fi ajuns in vagin dca aveam haine pe noi? Menstruatia mea intarzie pentru ca sunt gravida? e ciudat, ea trebuia sa-mi vina miercuri dar noi ne-am jucat vineri.ce alta cauza poate avea intarzierea menstruatiei? dezechilibru hormonal datorita excitatiei sexuale?

Răspuns Câştigător
| illusorythoughts a răspuns:

Se poate sa fie doar o dereglare hormonala, se intampla adesea dupa un contact sexual, iar spermatozoizii nu rezista in "aer". Daca aveai haine pe tine, nu aveau cum sa intre in vagin, prin urmare nu esti insarcinata.

1 răspuns:
| Doub a răspuns:

Bineînţeles că da.
Spermatozoizii sunt nişte adevăraţi gladiatori, extrem de curajoşi şi... erozivi. :3
Data viitoare, încercaţi nişte haine de tablă sau ceva fier.