| MeGustaSiempreTu a întrebat:

Luna trecuta eu si iubitul meu am facut revelionul impreuna.Si la un moment dat am inceput amandoi sa ne "frecam" unul de celalalt doar ca amandoi eram imbracati adica pantaloni etc. Dupa mi.a venit menstruatia pe 2 ianuarie.Ma rog.Am mai facut noi faza cu frecatul de vreo inca cateva ori doar ca de fiecare daca am fost imbracati.Acum trebuia sa-mi vina menstruatia si nu mi.a venit (tin sa mentionez ca o am doar de un an si ceva si ca am 16 ani aproape). Faza este ca inainte am mai fost batuta de ai mei mi.au dat in burta si de astea.
Credeti ca am ramas însărcinata sau doar intarzie menstruatia? Funda pentru cel mei rapid raspunss ca mi.e foarte frica :-ss

Răspuns Câştigător
| TheCuteOne a răspuns:

Nu ai cum să fii însărcinată, stai calmă. Atâta timp cât nu ați făcut sex vaginal nu poți să rămâi însărcinată, pentru că trebuie ca sperma băiatului să intre în corpul fetei. Deci liniștește-te.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce rahat, ati **** toata noaptea de rev aiurea, mai bine mergeati cu gasca la cabana, saracul baiat

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intrebare de rahat turcesc.

| Emilian65 a răspuns:

Pai daca a fost doar asa cum spui tu, nu ai cum sa fi gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare bizara. Sa-ti raspundem la ea sau doar sa ne gandim ca ne trollezi cu afirmatii gen: ai fost batuta de ai tai in burta? straight face
Sigur nu ti-au dat in cap?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata. Probabil e vorba de simple dereglari hormonale. Asteapta inca putin, cateva zile, iar daca nu vine nu ar strica un control la ginecolog.
Dar insarcinata clar nu esti, poti sta linistita din punctul asta de vedere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Menstruația ti se reglează de regula după 2 ani.
Atât timp cat sperma prietenului tau nu a ajuns in interiorul tau, stai liniștită.
Nu ești însărcinată happy
Se mai întâmpla sa ai mici dereglări hormonale, poate ai stat pe rece sau te a luat frigul happy

| AlexandruIonut004 a răspuns:

Aoleuu laughing alta de 15 ani care se freacă cu iubi laughing TREZITI-VA BAAA!

| alinutzaa2 a răspuns:

Insarcinata nu esti stai linistita... poate ai racit si stat pe rece sau tie rece la picioare aia una doua iti deregleaza menstruatia.

| Ionescu_Lucian_1934 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata daca ati facut numai imbracati