| Demeister a întrebat:

Mi-a zis un coleg la şcoală că "numai băieții proşti se bat pentru fete".
Este adevărat? Voi ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| Fky_Adrian_1999 a răspuns:

Nu trebuie sa fi prost sa te bati pentru o fata... Daca vrei sa cuceresti o fata fa-o prin romantism (nu prea exagerat) nu incerca cu violenta. Violenta nu rezolva nimic niciodata. Mai pe scurt baietii ar trebui mai intai sa vorbeasca cu fetele si sa nu isi strice prietenia intre ei pentru o fata care probabil vrea doar sa se simta in mijlocul atentie. Sper ca te-am ajutat.

7 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Oarecum, da. Încearcă să o faci tu să te placă, dacă o să vadă că iei la bătaie pe cineva "pentru ea" nu cred că asta o va impresiona. Asta, desigur, dacă e inteligentă, și zicem că este. happy Iar dacă nu te va plăcea nici după ce vorbești cu ea mai mult, atunci nu ai ce face în situația asta, doar să treci mai departe, că vei găsi tu o altă fată drăguță. Succes!

| LonelyLoner92 a răspuns:

Adevarat.

| RAY a răspuns:

Doar baieti neatragatori fizic se bat pentru fete, baieti frumosi nu au de ce sa se bata din contra fetele se bat pentru ei, la varsta aia multi au hormoni in cap si fac orice pentru sex, daca sar gandi la bac cat se gandesc la sex cred ca 99% ar lua bacul cu nota 10, despre acel citat da corect doar tampiti se bat pentru fete, nu vad un gest masculin sa te bati cu altul pentru o necunoscuta care daca tu arati ca moartea tot nu te va baga in seama

| UnBroken2016 a răspuns:

Este adevarat. Oricum, astea se intampla la scoala / liceu. Nu o sa vezi 2 barbati normali la cap sa se bata intr-adevar pentru o femeie. Incearca fiecare pe 'partea lui sa o cucereasca.

| alexandrualind a răspuns:

Da,adevarat.

| user999 a răspuns:

Se bat pentru fete acei ce tin cu adevarat la ele! Deja baiatul respectiv nu poate fi considerat destept sau prost.