| Whatever123 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand o pereche de tenisi. Transpirand in ei, sosetele pot spune ca s-au innegrit din cauza lor. Imi puteti recomanda un inalbitor sau ceva sa le faca ca noi? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| LlAaUurraaa a răspuns:

Poti sa le lasi l inmuiat 10-20 de minute si apoi sa le speli usor cu mana.nu e nevoie sa folosesti vreun inalbitor. apoi le poti baga la masina de spalat si s va vedea diferenta... daca vrei cu adevarat sa folosesti un inalbitor iti recomand "Ace" e foarte bun happy

1 răspuns:
| Mitsuri10 a răspuns:

Poti sa le inmoi cu apa si clor.Ale mele asa s-au inalbit ca am patit acelasi lucru.Doar ca s-au inverzit. Sper ca te-am ajutat>big grin