| nimenisinimik a întrebat:

Salut,de curand mi-am cumparat o pereche de tenisi osiris de pe internet.Totul bine si frumos, mi se potrivesc dar cel din dreapta ma roade deasupra calcaiului.Ce pot sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-ti un plasture in locul unde te roade sau mai bine ca sa nu schimbi de multe ori plasturele pune-l pe partea aceea care te roade(in care te deranjeaza) daca intelegi ce vreau sa spun big grin mai poti pune vata dar nu cred ca va fi comod.