| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de tenesi de la Osiris. Problema este ca dupa ce i-am purtat o zi intreaga, au inceput sa se "indoie" dupa modul in care calc si ma bat pe 2 degete si pe laterala si "de sus". Cum pot remedia aceasta problema?

2 răspunsuri:
| Berzerka a răspuns:

Asa-ti trebuie.
ca dai bani multi pe niste incaltari care chiar arata sinistru.
am intrat de curiozitate sa vad si eu cum arata, si nici macar nu sunt din piele naturala pentru pretul ala nesimtit de mare.

| Starla14 a răspuns (pentru Berzerka):

Nu am platit exagerat de mult pentru ei, m-am orientat catre un model low-cost.
Dar totusi vreau sa stiu cum sa remediez problema