| calinsimo a întrebat:

Mi s-a deconectat fb singur. E posibil sa fi intrat cineva?

5 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Nu cred deoarece facebook de anunta imediat daca a intrat cineva din alta tara. Bafta

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu a intrat nimeni pe contul tău, nu se poate intra atât de ușor. Dacă te reloghezi, afli răspunsul.

| vocea a răspuns:

Este destul de posibil, incearca sa te conectezi la loc si acolo iti vor specifica problema succes

| MeddyMaddy a răspuns:

Nu cred. Relogheaza-te.

| xJennette a răspuns:

Cineva a intrat sau ai facut ceva si l-a inchis administratorul sau ai apasat pe un buton din greseala....se mai intimpla....la mine s-a blocat odno. si n-am mai putut intra.