| kingRing a întrebat:

Miine este ziua de nastere a tatalui meu si nu stiu ce cadou sa ii fac, as vrea ceva mai solid...va rog cel mai bun rs primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| elisabethia a răspuns:

Ii poti lua un ceas sau un parfum barbatesc.

3 răspunsuri:
| euwik a răspuns:

Ii poti cumpara haine daca ii plac sau eu am luat tatalui meu un tablou cu natura fiindca ii plac foarte mult

| DoarCipone a răspuns:

Depinde cam ce ii place. Eu i-am luat tatalui meu un tricou. Incearca un CD cu muzica. Bafta!

| Aromă a răspuns:

La mulţi,mulţi,mulţi ani şi multă sănătate!
Depinde în ce sumă de bani vrei să te încadrezi. Ai putea să-i faci la comandă un tricou pe care să scrie "Pentru cel mai tare tătic!",ar fi un cadou neaşteptat şi sigur s-ar bucura. Măi te văd bărbat în toată firea,nu ştii ce i-ar plăcea, ce preferinţe are?
Baftă multă, toate cele bune alor tăi şi distracţie plăcută mâine!