| anonim_4396 a întrebat:

Multa seriozitate va rog cititi urgent! Aseara ama a inceput sa ma mangaie si a vazut ca am cateva cosuri si a zis adolescenta mamei si nici macar nu sunt adolescenta[am 17]nu imi place si cand i-am zis[am tipat putin la ea ce-i drept]mi-a zis ca o sa schimbe foaia si azi dimineata s-a purtat ok dar mi-e frica de cum o sa reactioneze cand o sa ii spun ca mi-a venit ciclul[acum un an]ce sa fac cum sa ii spun si cum sa o fac sa inceteze[nu spuneti tampenii din alea cum ca e normal sa sa nu spuneti chestii cum sa ii spun ca nu mai sunt un copil fiindca nu merge]dau funda promit sunt disperata.

Răspuns Câştigător
| annkaa a răspuns:

CEau:*
pai eu nu inteleg care e faza daca ii zici ca ti-a venit menstruatia acum 1anthinking daca ii zici asta crezi ca nu te mai considera adolescenta?hee heepoate ca vrea doar sa se aproprie de tine, spune-i si tu ca nu iti place cum se poarta cu tine, spune-i ce simti.big grinbafta:*

3 răspunsuri:
| Destinee a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea!
Explica-i cea ce ti se intamplahappy

| hummer24 a răspuns:

NU cred ca e nici o problema daca i spui mamei ca ti-a venit ciclul, crezi ca ea nu stie? cred ca stie iti zic euwinking

| LiIiA a răspuns:

Pai spune-i mai nu ezita happy ca maicata stie mai multe decat stii tu si te va ajuta happyFUNDAlove struckPLZZ.