| anonim_4396 a întrebat:

Mama este super rea cu mine incerc sa ii zic dar nu merge imi spune ca ma iubeste dar se poarta ca dracu, ce sa fac? mi-a venit si menstruatia si ma intimideaza cu chestii gen adolescenta mamei chiar daca nu stie si mi-e frica sa ii zic fiindca nu stiu cum o sa reactioneze. ce sa fac?

1 răspuns:
| DiutzaAngel a răspuns:

Pai orice mama sau tata e rau pentru ca vrea binele copilului
iar chestia cu menstruatia nu are de ce sa-ti fie frica pentru ca e ceva normal orice fata si femeie are asa ceva deci cel mai bine stai de vb cu ea sigur o sa te inteleaga chiar daca e rea
funda?!