| Eusuntaici a întrebat:

Neata! Am si eu o mica problema :-s. El estee foartee timid si eu la fel. eu sunt putin mai "dezghetata". Ma place, il plac dar nu stiu ce sa fac cand ne intalnim. pentru ca el nu face nimic. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Atunci fi fata desteapta imbata-l happy
Spune-i ca vreti sa beti ceva, adul la tine acasa, imbata-l.
Dar ai grija ce iti doresti, daca il faci mangalaughings-ar putea sa nu scapi fara sa nu te 'aibe'
De fapt cred ca asta iti si doresti.
So, ce mai asteti? daca vezi ca el e mai 'pampalau' de felul lui, ia tu 'volanu' ca sa zic asalaughing.
Ori asta, ori faza cu imbatatu.

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Daca aveti peste 16 ani
Imbata-l putin, atunci il tragi de limba usorhappy
Cel putin eu laughing asa faceam
Luam ceva la bord, dupa... aveam un chef de vorba valeleu mamicalaughing

| Eusuntaici explică (pentru Liviu):

El are. Eu nu :-s laughing.

| Liviu a răspuns (pentru Eusuntaici):

Atunci fi fata desteapta imbata-l happy
Spune-i ca vreti sa beti ceva, adul la tine acasa, imbata-l.
Dar ai grija ce iti doresti, daca il faci mangalaughings-ar putea sa nu scapi fara sa nu te 'aibe'
De fapt cred ca asta iti si doresti.
So, ce mai asteti? daca vezi ca el e mai 'pampalau' de felul lui, ia tu 'volanu' ca sa zic asalaughing.
Ori asta, ori faza cu imbatatu.

| ROB3RT89 a răspuns:

Vorbesti deschis cu el daca vezi ca el nu indrazneste.Pana la urma esti si tu timida sau nu? Faza"El estee foartee timid si eu la fel. eu sunt putin mai "dezghetata"e cu dublu inteles...Priveste partea buna, daca e timid, ai garantia ca nu se da la alta!

| RyugaHideki a răspuns:

La ce te referi atunci cand spui ca esti mai dezghetata?

| Eusuntaici explică (pentru RyugaHideki):

Adica eu nu sunt la fel ca el. Eu mai spun ceva.