| Happiness_8100 a întrebat:

Noi fetele suntem sensibile la vorbe frumoase, romantism, alintari, ne place la nebunie si orice vorbe dulci si dragastoase ne topesc:X. Oare asa sunt si baietii, si ei reactioneaza la fel, la toate astea?happy

6 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Da, mai mult decat crezi. Numai ca baietii nu prea arata asta.

| Papusik a răspuns:

Mda. cred ca le place si baietilor sa le dai atentie si toate astea.

As vrea si eu sa se poarte cineva asa cu mine... Dar sad se pare ca nu am parte de asa ceva sad.
Ff rar si ff putin. sad

| micutsa19 a răspuns:

Ma eu zic ca e firesc sa le placa,fiecarui om ii place sa auda ceva frumos, numai ca sunt diferiti oameni unora le plac mai mult sau mai putin, dar nu o sa vezi un baiat sa recunoasca asta...

| MarianaMadu a răspuns:

Depinde...eu,spre exemplu, nu ma "topesc" cand aud vorbe dulci, nici la alintari sau alte chestii de genul acesta.Asta se intampla si in cazul baietilor.Sunt unii care sunt sensibili la asemenea gesturi, mai ales daca vin de la o fata dupa care el e innebunit, dar unii raman indiferenti.

Sper ca te-am ajutathappy

| MyLife a răspuns:

Da si eu sunt la fel...le place cind li se fac complimente

| botik_7683 a răspuns:

cert este ca da, le place, dar rar vei vedea la un baiat ca arata asta
de ex fratele meu are o iubita super, nu e dimineata in care sa nu ii trimita un sms din ala siropos, ziua il suna non stop si ii spune chestii din alea de le plac fetelor, iar seara, nu mai zic, sta jum de ora sa citeasca smsurile care i le trimite. odata chiar mi-a spus ca ii place sa auda cuvinte din alea. da mereu ii va fi foarte greu sa recunoasca asta in fata intregii lumi.na asa e el:*
baietilor mereu o sa le placa cuvinte din alea da tot odata, mereu le va fi gru sa recunoasca
ziceti si voi baieti n-am dreptate?:*

sper ca te-am ajutatbig grin:*

Fundita'?big grin