| Debb a întrebat:

Nu am cumparat nimic pentru mama de Craciun! Toti banii au fost irositi pe cadouri pentru prietenul meu si prietena cea mai buna. Ce as putea sa ii daruiesc mamei? Maine toate magazinele vor fi inchise. Stiu ca ceea ce am facut nu este frumos dar totusi imi iubesc mama sad. Help me!

Răspuns Câştigător
| livethislife a răspuns:

Ai putea gati ceva, nu neaparat complicat, dar care sa o surprinda. O alta idee ar fi sa ii faci un colaj cu poze cu tine si cu ea; de asemenea ar fi frumos daca i-ai scrie cateva randuri, dar nu ceva gen,, sarbatori fericite si multa sanatate!,,, ci mai degraba ceva care sa-i atinga latura sentimentala happy, de exemplu te poti lega de copilarie, de felul in care te-a iubit intotdeauna, orice ai facut, crede-ma ca mamele apreciaza faza cu scrisul si asa vei avea si ocazia sa te mai apropii putin de ea

1 răspuns:
| ღÐιαναღ a răspuns:

Ii poti desena cv sau ii faci cv care sa exprime exact ceea ce simti...Ea nu se v'a supara k nu i-ai kumparat cv pentru ca t iubeste sh cred ca intelege Fundabatting eyelashes?

| livethislife a răspuns (pentru ღÐιαναღ):

Ai putea gati ceva, nu neaparat complicat, dar care sa o surprinda. O alta idee ar fi sa ii faci un colaj cu poze cu tine si cu ea; de asemenea ar fi frumos daca i-ai scrie cateva randuri, dar nu ceva gen,, sarbatori fericite si multa sanatate!,,, ci mai degraba ceva care sa-i atinga latura sentimentala happy, de exemplu te poti lega de copilarie, de felul in care te-a iubit intotdeauna, orice ai facut, crede-ma ca mamele apreciaza faza cu scrisul si asa vei avea si ocazia sa te mai apropii putin de ea