| Decembrie a întrebat:

Nu ma pot concentra la scoala, la teze... ce sa fac? Incep sa iau note cat mai mici sa fie profesorii cat mai dezamagiti de mine. Sunt clasa 8 si mai si examen :-s!

2 răspunsuri:
| eusicumine_4355 a răspuns:

Cand esti la ora si profu' vorbeste dar tu nu intelegi nimica suntem pe aceiasi lungime de unda, scoateti dracu muzica, fetele si pc-ul din cap pentru o vreme si concentreazate pe invatat.Nu e munca silnica e ceva ce tine de caracterul tau, tu singur te poti ajuta.

| HappyYoyo a răspuns:

Ia ceva pentru memorie. memo plus sau lecitină. te ajută. plus dormit la timp, trezit la timp, mâncat sănătos și din când în când puțină pauză în aer liber. happy