| GulDan a întrebat:

Nu prea ma pricep la relatii. Dati-mi si mie sfaturii ca am pus ochi pe o fata. daca ar vrea sa fie cu mine si ne intalnim sa iesim pe undeva,despre ce sa vorbim? adica nu am idee cum sa ma comport, ce sa vorbesc cu ea, etc.

2 răspunsuri:
| fede12 a răspuns:

Paii fii tu! nu te da drept altcineva. poti sa o intrebi cat mai multe despre eahappy

| KittyScarlett45 a răspuns:

Incearca sa nu fii foarte siropos! Am avut un prieten care nu-mi mai dadea drumul la mana, ma pupa intruna si nu ma lasa sa respir..este sufocant! Incearca prima data sa nu o iei de mana, si atunci cand simti ca a venit momentul, ia-o de mana si sarut-o, apoi mai vorbiti si cam asta ehappy