| carlyhalatz a întrebat:

Nu sunt fan vampire diaries dar as vrea sa stiu cu cine e Elena:cu damon sau cu stefan?

Răspuns Câştigător
| nikolleta200101 a răspuns:

Pai.Elena se vede pentru prima dat acu Damon, dar acesta ii sterge memoria, iar ea nu-si mai aduce aminte. Apoi, in prima zi de scoala se indragosteste de Stefan.Iar pe parcusrsul acestei relatii ea incepe sa simta cava pentru Damon.In sezonul 3, Stefan devine de partea lui Klaus[unul dintru Originali], iar Damon ii este alaturi si incepe sa simta ceva pentru amandoi.Intr-o expresie:Triunghi amoros

4 răspunsuri:
| geanny14 a răspuns:

In realitate este cu Ian Somerhalder (Damon), in film este cu Stefan.

| carlyhalatz explică (pentru geanny14):

Si damon cu cine e in filme?

| carlyhalatz explică (pentru geanny14):

Aa

| geanny14 a răspuns:

In film, Damon este singur, o iubeste pe Elena si "umbla dupa ea".