| Piuliță a întrebat:

Nume pentru catelusi mici funda pentru cele mai multe.

Răspuns Câştigător
| Aly_5702 a răspuns:

Bobi, Baron, Barry, Bart,Casey,Casper,Grivei, Garp,Happy,Harvey, Hippo,Kelly, Keno, Konto, Kenya, Kuky, Kiki,Maggie, Mambo,Mack, Maxie,Muddles, Murphy,Nappy, Niko, Nunu, Nana, Nippon, Niger, Neil, Nelson,Newt, Nemo,Oreo, Onety, Oz,Ollie, Ozone, Omar, Orion, Oscar, Othello, Otis, Otto, Ox, Oxy,Pitty, Pyn, Pretty, Paly,Pufy,Lassie,Lucky,Rexy, Ranger, Raf, Rambo, Rex, Rayn, Randy, Ranger, Repo, Reeves,Riley,Shooter, Scooby, ScoobyDoo, Scooter, Scorpio, Simpson,Scot, Scotch, Scotty, Waldo, Willy, Wags, Wallace, Walter, Warrior, Weasel, Weenie, Wolf...etc.happy

5 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Boby,bubu,kiki,sissy,zuzu,miky,bella,lola,tara,lisy,luu,basil,baxter,ely,willy,wympy,oxy,princess,nana,miky,soso,leo,kid,keno,max,lusy,dino

| iulyspy a răspuns:

Micky, mony, dolly, lizzy, pufy, bobby, mya, maya, messy, honey, darky, rex, funky, momo, suzy, bobo, dodo, nobby, axy, jacky, cioby, iaky, zuzu, sissy, ary, bitsy, bizy, blank/blanka, bonnie, clyde, brinny, faeb, franklin, haby, ice, inca, itsy, kady, lace, lavie, mini, mimi, mirror, moos, marley, pepe, otto, oty, peper, pupi, rita, rona, oscar, bolt, bold, pepsi, pia, tasha, lassie, lexi etc...

| 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。 a răspuns:

@TraficantaDePufulti buna!

Aici iti las un link care iti faciliteaza o lista cu nume pentru catelusi, atat pentru M cat si pentru F, nu stiu daca iti vor fi de ajutor sau nu! Sper sa gasesti ceva care sa iti placa!

http://www.google.com/......http?/url

Te pup! 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。

| crooxel a răspuns:

Rexut
pinkielaughing
albabig grin
perry
chico

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tom,Sara,Rich,Pimmy,Cora.