| anonim_4396 a întrebat:

Nume de căţeluşi, vă rog!

Răspuns Câştigător
| HelloIrina a răspuns:

Daca e baiat poate fi:
Dodo,Bubico,Azorel,Rex,Bruno,Keke,Dunley,Brock,Bobo,Bubu,Astro,Bethoven,Barky,Alfi,Cosmo,Hopper,Lamar,Derek,Lion,Pety!
Daca e fata poate fi:Pufita,Bobita,Fifi,Gena,Tessa(Contesa),Coco,JoJo,Flora,Luna,
Bella,Kira,Gloria,Marie,Jane,Sony,Sara,Ursella,Bambi, Lizzy, Lola!

Ai de ales o gramada si de aici:
http://animale.acasa.ro/......-8381.html

Sper sa gasesti un nume dragut!

13 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Nume de fata:
Crina, flaffy, somnorica, Latrica, Betty,Fetita,Chupita, Rari
Nume de baiat:
Sparky Rex, Hummer,Somnorila, Chuky, Rambo, Ringo, Rango, Leul, Ursu, Fluffy, Puffy, Rumi, Pinky, Rori, Chup.
Ai 24 de nume ''speciale'' pline de imaginatie(ma rog nu chiar toate).
Ai de unde alege.Bafta!

| Senorita2000 a răspuns:

Fetitapuppy dog eyes
:blaky,lady,sadie,lukye,daisy, ginger,lessie,sasha,sandy,katie,annye,sophie,princess.
Baietel:max,nero,azorel,rex,buster,grivei,titi,cody,toby,jack,
oscar,barney, charlie, terry.

| ItachiUchiha a răspuns:

Nume de fete:Mona,Nona,Mimi,Lessie,Jessie,Nini,Nona,Lisa,Maya,. Nume de baieti:Figaro,Marcus,Rex,Jim,Jimy,Rascal,Larry,Figo,Lacky,Puffy,Puf,Netz,Fido,Skits,Harry,Ady,Lolo,Momo,Jojo,Arthur,Andy,Hen- dry,Baylor,Gordon,Cuck, Cacky, Mark.

| Bogdanm82 a răspuns:

Intra aici si alege dintre sutele de nume:
http://cosmopet.ro/......caini.html

| ady123 a răspuns:

Baiat Max,Sparky,Bobi,Rex,lolo
Fata Any, Fetita, Lola

| Gesara a răspuns:

Richu,Hacki(se citeste haci si inseamna in japoneza 8 care este un nr norocos sa te uiti si la film)

| VvladCobianu a răspuns:

Pai depinde ce e, fata sau baiat! Ai mai multe variante. 1. nume oclasice baieti ( Lacky, Rexx, Fido, Pufulete ) fetita ( Lessie, Mimi etc. ) sau nume mai speciale ca. Marcus, Puf, Puffy, Netz, Nona, Mona, Maya, Figaro etc.

| CrazyPittica a răspuns:

Max,Lady,Sara(asta e numele bichonului meu)Rex Nemo...

| SimpluCosty a răspuns:

Kenzo,Laki si ZuZu

| Mgautier a răspuns:

Petrovthemizobeluiesuied!
Cel mai bun nume bafta!

| hotterinsummer a răspuns:

Derak sau bety

| funkypunky17 a răspuns:

Baylortongue

| Dragos_6807 a răspuns:

Pai sa vedem :Andu,Andy, Momo, Toto,