| CosmiiX a întrebat:

Cine ma ajuta si p mine`e cu niste nume de catelusi`?
funda!:X

Răspuns Câştigător
| GoooGle a răspuns:

Http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html

Sunt nume de catelusi in ordine alfabetica.Bafta!

12 răspunsuri:
| miruna013 a răspuns:

Celtic(se pronunta seltic), kraft(inseamna putere pe limba germana), boss, lord, ursu', vultur, soimu', lupu', lucky, gold, blacky, chester, bruno. sper ca te-am ajutathappy

mira
| mira a răspuns:

Rex, Nero.Haiduc.Bravo.Sanky,Ovi

| AnaEindragostita a răspuns:

Lulu
lola
sara
sole
luna
sparki
pinchi
sper ca te-am ajutat
pini

| iiDouaPuncteParanteza a răspuns:

De fetita:

Miky, Chichi, Pufoasa, Zambareata etc... ceva de genu

de baiat:

Max, Rex. Pufi,

ma rog sunt multe...nam chef sa ma candesc acum

| FuunkiiieDoll a răspuns:

Karla
Daisy
Ferdinard
Buretel
Dexter
Albert
love struck

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Maya, sisi, bety, bubu, dizi, zuzu, laki, lady/lord, jesi si cam atat

| OLumeColorata a răspuns:

Karla, Dexter, Cora, Azor si am avut un catel pe nume Krina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nume de caini cu litera A:

Aaron, Adishor, Adolf, Adonis, Agora, Aky, Al bundy, Alachin, Albastra de rusia, Albastru, Albastru de rusia, Albastu de rusia, Albert, Albus, Aldo, Alessandro del proscciuto, Alf, Alfi, Alfie, Alfonso, Alfy, Aliosha, Alonzo, Alpi, Alupegus, Amedeo, Ami, Amir, Amo, Amos, Andruska, Andy, Angel, Angela, Angora, Antonio, Antrax, Aramu, Argo, Ariel, Aristotel, Arki, Arko, Arlequino, Armin, Arnold, Arshinel, Artemis, Aschiuta, Asde, Ashor, Askyn, Aslety, Astor, Athos, Aurica, Axel, Axi, Axy, Azorel, Azyz

Nume de caini cu litera B:

Băsescu, Babu, Baf, Baghera, Bagherita, Baky, Balamuc, Balan, Balgit, Bali, Balki, Baloo, Baltazar, Bambi, Bambucha, Banderas, Bandit, Banel, Barsik, Baruch, Bascula, Bascuta, Baselu, Basescu, Basti, Bazdak, Bebe, Bebitza, Becali, Beezy, Bella, Bello, Bengay, Benone, Berlioz, Bertie basset, Bestie, Bestiuta, Bethi, Betty, Biţă, Bibi, Bibicu, Bichon, Bicu, Biggy, Bijou, Bijoutzzu, Bijoux, Biju, Biju0, Bilă, Bila, Bili, Billie, Billy, Bilutza, Bimbi, Bimbo, Binjunel, Bipsy, Birbilica, Birlic, Birmaneza, Birmaneze, Biski, Bismarc, Bismarck, Bismark, Bitza, Bize, Bizelutza, Bizghi, Bizu, Black, Blacky, Blakie, Blaky, Blanamotti, Blinchi, Bling bling, Blondu', Blu, Bluby, Blue, Boaca, Bob, Bobby, Bobi, Bobita, Bobitza, Bobo, Bobocel, Bobuleac, Boby, Boby nelson, Boc, Bodan, Bogi, Bogyoka, Bolly, Bombescu, Bombita, Bombo, Bombonel, Bombonel meunel, Bonifacio, Bonifaciu, Bonny, Bonzo, Boris, Boschet, Boschete, Boss, Bossbon, Boston, Botezatu, Boticelii, Boto, Botosh, Botzu, Bozo, Britanica, British shorthair, Britty, Browni, Bruno, Brutus, Bu, Bubu, Buckluk, Buffy, Bufi, Bufolino, Bulă, Bulache, Bulgaraș, Bulgaras, Bulgarash, Bulina, Bulisor, Bulz, Bumbu, Bumi, Buratinho, Burtica, Buschi, Busica, Butzu, Buxinovator, Buzdi, Buzz, Bytzanu

Nume de caini cu litera C:

Cacacia, Cacharel, Cacy, Cady(pisica baji frumusica), Caisa, Cakero, Calu, Cappucino, Carlo, Carlos, Casio, Castrafian, Castravete, Caters, Catranel, Catzu", Ceauşescu, Chachi, Chaki, Chanel, Chante, Chaplin, Charlie, Charlly, Chartreux, Chean, Checki, Chibrit, Chichi, Chichiuta, China, Chioru' , Chipi, Chirpici, Chiuchitu, Choco, Chocochipcookie, Chopin, Chucky, Chupete, Chyry, Ciacarel, Cicilica, Ciclop, Cico, Cicy, Ciki, Cinnamon, Cioaca, Cioby, Ciorapel, Cipi, Ciubotzel, Ciuciulete, Ciucurel, Ciupanezul, Ciupi, Cliff, Cocaina, Coccolino, Coco, Cocolos, Cocosel, Cocutz, Codiţă, Codirete, Codita, Coditza, Codrutz, Codycutu codicaru baj, Coitica, Coitza, Cojo, Cojocel, Cometa, Compostel, Comsa, Congo, Coscarel, Cosminprostu,alexandrutampitu, Cosoiash (cotoi+pisoiash), Costache, Costel, Costica, Coto, Cotosman, Crin, Crontzy, Crookshanks, Cucutu, Cupidon, Cuzea

Nume de caini cu litera D:

Daisy, Dali, Dane, Dani, Danila, Danut, Darky, Deiu, Delon, Denis-pericol public, Denisa idioata, Dennis, Deshu, Dexter, Dezon, Dică, Dicki, Dicky, Didutzu, Diego, Diesel, Dily, Dixi, Dixie, Dixy, Dodo, Dody, Domi, Dominic, Domnul kett, Don omar, Dony, Dorai, Dorib, Doris, Dorondel, Dracelu, Dracusor, Dravy, Drog, Dropy, Dubai, Ducele wiskas toto, Dustin

Nume de caini cu litera E:

Eak, Ejbillly, Ejboooooo, Ejbundo, Elian, Elu, Elvis, Emo, Epsilon, Epslon, Eretiksuleretic, Erick, Escobar, Escooooo, Esteban, Eugen, Exi, Exotic shorthair

Nume de caini cu litera F:

Fabyo, Falfy, Fane, Fanica, Felix, Fellix, Femela, Fess, Fido, elvis, Fifi, Fifinela miki si dolf, Figaro, Fighi, Fin-fin, Findus, Finel, Firicel, Fitz, Fix, Fizz, Flafy, Flaky, Flamingo, Flash, Flii, Florin, Florinel, Floriu, Fox, Foxx-foxxy, Franco, Francois, Frantz, Freddy, Frederic, Friday, Fritz, Fritzy, Frodo, Frutti, Fufa, Fufik, Fufiq, Fufu, Fulgut_fluffy, Fupu

Nume de caini cu litera G:

G bubu, Gaby, Gafy, Gaga, Gaganutza, Gandon, Garfield, Garfild, Garlfied, Gashpar, Gatito, Geallishor, Gecky, Geo, Geony, Georgica, Geovanny, Gertz, Gesi, Ghemulet, Gheorghitza, Gheruta, Gherutza, Ghipsi, Ghita, Ghitza, Ghizmo, Gica, Gicu, Gicu-jicu, Gigel, Gigwl, Gimy, Gino, Gionni, Giovanni, Giuseppe, Glontz, Gogo, Gogoasa, Gogoase, Gogosel, Gogu, Golanel, Gonzo, Gorgorita, Grasu, Grasunel, Greeny, Grigore, Grinch, Grivut, Grumy, Gubi, Gugu, Guguta, Guido(seciteste ghido), Gulerash, Gulliver, Gus, Gustave, Guta

Nume de caini cu litera H:

Haciu, Halkidiki, Hanibal, Hany, Harry, Hegel, Heimlich, Henry, Herman, Herrfritz, Hichi, Hugo, Humphrey, Humunucuakua, Huni

Nume de caini cu litera I:

Ianis, Ibo, Igor, Iivefemocid0, Iliutza, Ionica, Ionut, Irinel, Iris, Itzicu, Iulius, Ivan, Ivanu stiu, Ivet

Nume de caini cu litera J:

Jack, Jamal, James bon, Jan, Jardel, Jazz, Jeff, Jerry, Jessy, Jhony, Jimi, Jimmy, Jimmy san, Jinx, Johnny, Jojo, Joni, Jonny, Jony, Jordy, Jordy si.r, Joy, July, Jumpy

Nume de caini cu litera K:

Kaka, Kasmir, Kato, Kedir, Kent, Kenzo, Keo, Kerem, Ket, Kidu, Kike, Kiki, Kiko, Kim, King, Kirk, Kisa, Kiskanál, Kiti cat, Kittu, Kity, Kiza, Klaus, Knut, Korat, Kormi, Kouky, Kucki, Kuki, Kuky, Kyoto

Nume de caini cu litera L:

L0oolp;opo09000090o,llp;lllllllllllll, Labuta, Lady, Lake, Le noir, Lenin, Leo, Leo,leonardo,, Leonard, Leone, Leonidas, Leuache, Lex, Lidutzu, Linx, Lisu,topsy,maris, Lizucu, Loly, Lord, Lori, Luca, Lucifer, Luckie, Lulu, Lus, Lutzy, Luxor, Luxoriandru, Luyy

Nume de caini cu litera M:

Măucu, Macedonski, Macek, Macho, Machu pichuu, Macrou, Madonel, Mady, Magic, Mahomed, Maic, Maidaneza, Maine coon, Malîşka, Mandy, Mano, Manson, Manx, Mao, Marcelino, Marchiz, Marciz,stiopa, Marco, Marin, danila, tache, mishu, Mario, Marlin, Marrakesh, Marsel, Marti, Martin, Martinel, Marty, Martzafoi, Mat, Mata, Mati, Matrix, Maty, Matzy, Mau, Maulli, Mauss, Mauzi,mausi,tomita,riciu,codita,gigel,busu si pufu, Mawzy, Max, Maximus iq, Maximusiq, Maxyk, Mcki, Meball(chiftelutza), Melly, Meme, Memo, Merlin, Merlinica, Miauci, Miaumiua, Miaunel, Micci, Michael, Michi, Michi,cipi si papusa, Mickey, Micki.micut,pufi, Micky, Mickydula, Micu`, Mihaita, Mii, Mike, Mikey, Miki, Miky, Mili, Millie, Milo, Milou, Mimi, Minu stiu, Miorlau, Mirco, Mirika, Misa, Misha, Mishoo, Mishu, Mishu meatball (meatball inseamna chifteluta), Mishulica, Misi, Missy, Mister piky, Misu, Misulica, Mit-chit, Mita, Miti, Mitica, Miticu, Mitili, Mitoi, Mitru, Mitrutz, Mitsubishi, Mitsucu, Mitu, Mitu-pitu, Mitulica, Mituri, Mity, Mitza, Mitzi, Mitzicu, Mitzoi, Mitzosik, Mitzu, Mitzu-pitzu, Mitzuchi, Mitzunila, Mitzuri, Mitzy, Miu, Miza, Moaca, Mocioflet, Mocutza, Mojel, Mok, Monel, Monstrulet, Monti italo, Montzy, Mori, Moritz, Morrys, Morys, Moshu, Moshulik, Motan, Motanel, Motanel pisicel zorro, Motanova, Motansky, Moti, Motik, Moto, Motoc, Motocel, Motochic, Motorash, Motty, Motu , Moty, Motzard, Motzart, Motzi, Moulin, Muc, Mucles, Mufa, Muffy, Mufulete, Muie, Muki, Muky, Mulata, Mumu, Mumuncu, Munaf, Murdarici, Murik, Muryic, Murzic, Mushetzel, Mushu, Mushy, Musi, Music, Mustacila, Mutu, Mutzu, Mutzunica, Myky, Mytzu

Nume de caini cu litera N:

N cvcnv, Napoleon, Nastase buci-buci, Nastuas, Nasturel, Nebunica, Neghiniţă, Negoro, Negri, Negrinno, Negrio, Negrutu, Negrutz, Negrutzu, Negruzzi, Negry, Negu, Nemo, Neon, Nero, Nessy, Nexus, Nica, Nicky, Niki, Ninja, Nino, Nita, Nixon, Nomercy, Norocel, Norvegiana de padure, Nume de motani , nu stiu-nu stiu, nu stiuu

Nume de caini cu litera O:

O iubesc pe georgiana,pisica de peste drumlaughinglaughingrolling on the floor, Ochan, Odie, Okamoto, Okisor, Olcit, Oli, Olica, Oliver, Omega cat], Omy, Oncescu, Opt, Orbete laughing)), Osama, Oscar, Oscar von cogsworth, Otto, Ouzo, Ozzie, Ozzy, Ozzy aventura

Nume de caini cu litera P:

Pablino, Pacalici, Paco, Paganini, Pamatuf, Pampilica, Pancho, Panda, Papadie, Papi, Papisharpa, Papsa, Participiu, Pasa, Passat, Patratel, Patraulea, Patrick, Paturel, Pearl, Pedala, Pepi, Pepino, Pepsi, Persan, Persana, Persidu, Peteck, Peter, Peticel, Peticut, Pety, Phillipe, Pi, Piţu, Pichi, Piciu, Piersic, Piky, Pill, Pinki, Pinky, Pipinel, Piratelu', Piri, Piscot, Pishcot, Pishulik, Pisi, Pisica, Pisica birmaneza, Pisica persana, Pisicel, Pisicutza, Pisinuc, Pisiou, Pisu, Pit, Piti, Pitik, Pitu, Pitzi, Pitzu, Pitzy, Pitzymic, Pixel, Platon, Pocires, Poke, Pompom, Poncic, Pony, Pooffy, Poponeata, Porno xxx erotic, Porthos, Portocala, Portocali, Printul pufy, Pu mik, Pucu, Pudel, Puf, Pufarin, Puff, Puffi, Puffo, Puffu, Puffy, Pufi, Pufica, Pufisor, Pufonel, Pufosul, Pufu, Pufuleana, Pufulet, Pufulete, Pufulete,puffy, Pufuletz, Pufulica, Pufy, Puki, Puky, Pukylax, Pulpita, Pumi, Pupus, Puricel, Pusikat, Pussy, Pussykat, Pusu, Pusy, Pusypams, Puta

Nume de caini cu litera R:

Raba, Radarut, Rafi, Raimbo, Raj, Ralf, Ramon, Ramses, Randu, Randunel, Randy, Rapa, Rashid, Rasputin, Rasty, Raul, Raziel, Razvanel, Rebelde, Red bull, Regis, Remy, Renegatu, Reno, Renzo, Rex, Rian, Rica gramada, Richmond, Richy, Rici, Riciu, Ricki, Ricky, Riffy, Rik, Rika, Riky, Robert, Roberto, Robespierre, Roby, Rocco, Rocko, Roco, Rodger, Roghy, Rohan, Roky, Romeo, Roni, Ronny, Roski, Rosky, Rostogol, Ruby, Ruffus, Rufus, Rufus -fox, Rumburak, Rusalin

Nume de caini cu litera S:

Sacha, Sache, Sachi, Sachira, Sadam, Sake, Salem, Salim, Sally, Sam, Samir, Samson, Samurai, Sasa, Sasha, Sasi, Scaparici, Scarface, Schatzi, Schmitz, Schwartzy, Scotty, Sculutzu, Selis, Semaphor, Sensei, Seth, Severus alexander, Sfarc, Shari, Sharik, Sharlot, Sharshta, Shasha, Sherkan, Shirin, Shmity, Shtreffy_buby, Shumi, Siamez, Siameza, Silk, Silver, Silvestru, Simba, Sined, Siretel, Skill-tzu, Skippy, Sky, Smecherila, Smiley, Smoala, Smoc, Smoky, Snowball, Snowie, Snowy, Sobolansky, Socrate, Solo, Somali, Soni, Sonique, Sosetel, Sosetel_sosy, Sosonel, Sotto, Spartacus, Speedy, Sphynx, Spike, Spirake, Spot *, Spoty, Spukemon, Stalin, Stanjenel, Star, Steaua, Stefaneel, Stefanut, Stelica, Steluta, Sticky, Stitch, Strengarel, Stres, Struţi, Sufletel, Suge plula, Sumi, Summsel, Sunny, Surubel, Sushi, Suzuky, Suzy, Switty, Sylvester, Sysy

Nume de caini cu litera T:

T, Taj, Take, Tammy, Tandarica, Tanica, Tanigru, Tano, Tanu, Tanu si napi, Targusor, Tarkan, Tarky, Tarzan, Tatarul, Taz, Teddy, Tedy, Terente, Terry, Tess, Tessy, The cat, Thoma$, Thomas, Thomas-tomy, Tibi, Tiganu, Tiger, Tiggrutu, Tighi, Tigrata, Tigrisor, Tigrisor ii, Tigruţ, Tigrut, Tigrutu, Tigrutza, Tigry, Tili, Tilica, Tilu, Timi, Timidel, Timmy, Timoftica, Timoftie, Timy, Tin gri, Tinkerbell, Tinotiti, Tintiri, Tiru, Tisu, Titi, Titos, Titu, Tix, Toader, Tobby, Tobita, Tobo (tobosarul), Toby, Tod, Toffy, Togo, Tolstoi, Tom, Tom mitz-chitz, Tomas, Tomberon, Tomi, Tomi junior, Tomilitza, Tomita, Tomitza, Tomizu, Tomkat, Tommy, Tommy lee, Tomy, Tomytza, Toni, Tonti, Tonto, Tontonel, Tony, Topsi, Topssy, Torky, Torpila, Tosi, Toth, Toto, Totolino, Totonel, Totto, Toty, Totzi, Toulouse, Toulouse aristocats, Toy, Tradiceanu, Trafalet, Traian soseta, Trakty, Triceanu , Trifoi, Trigrule, Tristan, Tuchi, Tuchis, Tuiti, Tuki, Tukie, Tuluz, Tumba, Tupak, Tupi, Turby, Turc de van, Turturel, Tuto, Tutti, Tutu, Tweety, Twix, Tyc, Tyson, Tytu, Tzache, Tzanki, Tzaputzicu, Tzibi, Tzicu, Tzontonel, Tzontzonel, Tzontzonels, Tzuca, Tzucurash, Tzuki, Tzumy, Tzupy, Tzurica, Tzushcutzipilichi, Tzutzu, Tzutzy

Nume de caini cu litera U:

Uci, Uffy, Ulise, Upica, Urica, Ursache, Ursulet

Nume de caini cu litera V:

Vadim, Vampy, Vandam, Vasile, Vasilica, Vico, Vili, Vladutz , Voiculescu

Nume de caini cu litera X:

Xanti, Xici

Nume de caini cu litera Z:

Zachary, Zache, Zakarel, Zandezulin, Zane, Zanzibar, Zaratustra, Zero, Zeus, Zgarci, Zglombi, Zizi, Zizou, Zorba, Zorro, Zouzou, Zozolin, Zukiny, Zuky, Zuzu
caini si pisici
caini si pisici Pui birmanezi
caini si pisici puiuti british
caini si pisici British shorthair, pisoi de calitate
caini si pisici vand persane rase pura albe dragalase!
caini si pisici PERSANE ALBE!

Ultimele 5 anunturi
caini si pisici
caini si pisici Adauga anunt
caini si pisici Cauta anunt
caini si pisici Vezi toate anunturile (20223)
caini si pisici
Ai o problema cu pisica ta si nu stii ce sa faci? Intreaba! Sigur cineva stie ce e de facut.

caini si pisici cum se dezvata o pisica de obiceiul muscatului? - esenzza

Ultima intrebare adaugata
caini si pisici
caini si pisici Adauga intrebare
caini si pisici Vezi toate intrebarile (2535)
caini si pisici
Birmaneza

caini si pisici
caini si pisici Vezi articol
caini si pisici Voteaza rasa preferata
caini si pisici

fundita?> PLS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bibi, shuzi, dolly, max, dovlecel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Otto daca e baiat, Kia daca e fata

| airlove a răspuns:

Pe catzeii mei ii cheama :
I - papito ( baiat)
II - kristi ( fetita)
III - vasea ( baiat)