| anonim_4396 a întrebat:

O fata foarte frumoasa si fitoasa s-a suparat pe mine. Cum as putea sa o impac?

Răspuns Câştigător
| SolWolf a răspuns:

Pai,ai incercat sa o scoti la un suc/o cafea?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cere-ti scuze si spune-i ca nu o sa se mai intample...

| HotAndFreshh a răspuns:

Pai. In primul rand ar trebui sa iti ceri iertare fata de ea, sa ii spui ca ceea ce ai zis nu a fost din rautate, omul la suparare spune multe. In al2lea rand, sa ii mai ceri o sansa si sa ii spui ca nu se va mai intampla, Iar in al3lea rand, sa ii cumperi un cadou semnificativ happy [depinde si cum stai cu banii ] FUNDA? puppy dog eyes

| Rebecaa14 a răspuns:

Păi pentru început, dacă vrei neapărat să o împaci, ar trebui să îţi cer scuze dacă ai supărat-o sau ceva, să-i spui că nu ai facut-o intenţionat şi apoi să o rogi să-ţi mai dea o şansă, să te revanşezi faţă de ea.