| blac a întrebat:

O fata virgina poate ramane insarcinata fara penetrare?batting eyelashes

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Din pacate da,se poate, este posibil.
De exemplu daca Doamne fereste, baiatul o stropeste, este de ajuns o singura picatura si fata poate ramane, deci nu-i nevoie de penetrare de cele mai multe ori.
Te pup!

| blac explică (pentru anonim_4396):

Dar in acest caz fata va fi in contiare virgina? E greu de crezut...
De exemplu: Fata virgina, nu este in perioada fertila, practica niste "jocuri", dar fara penetrare.

| AndyLavy a răspuns:

NU se poate. NU se ramane insarcinata chiar atat de simplu cum cred majoritatea. Este nevoie de penetrare, si unul din milioanele de spermatozoizi sa ajunga acolo unde trebuie plus ca fata trebuie sa fie in perioada pertila. nu e asa simplu...

| blac explică (pentru AndyLavy):

Multumesc! De mult imi puneam aceasta intrebare dar din pacate sursa google nu mi-a fost de folos.

| adrianamara a răspuns:

Nu cred asta!