| deea_8450 a întrebat:

Virgina gravida?

Credeti ca o fata poate ramane insarcinata fara penetrare?

Chiar daca practica diferite jocuri cu iubitul ei, dar fara a se ajunge la penetrare... (si aici nu ma refer la sex oralhee hee

Răspuns Câştigător
| MissBeer a răspuns:

Daca sperma ajunge in vagin prin aceste "jocuri", da.

9 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Daca exista ejaculare pe vulva ei,iar sperma ajunge in vagin,da, poate ramane insarcinata, caci himenul nu asigura in niciun caz protectie impotriva unei sarcini.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Teoretic, dar doar teoretic, nu. Dacă tipul însă termină, şi sperma ajunge în vagin, să ştii că există un mic risc, ai grijă.

| Ellenna a răspuns:

Daca sperma ajunge in vagin poate ramane insarcinata, chiar daca e inca virgina. adica nu i s-a rupt himenul happy Pentru ca himenul nu are rol de protectie impotriva sarcinii. Sper sa nu fie cazul tau. big grin

| lplostonyou a răspuns:

Poate,baiatul dupa ce ejaculeaza i-si baga sperma intr-o seringa si dupa aceea seringa o baga in pasarica fetei si o descarca acolo happy altfel nu prea poate happy

Răspuns utilizator avertizat
| Cita a răspuns:

Pai,nu stiu ce sa zic, Maria a ramas insarcinata si nu a avut nici o penetrare.Ori ce e posibil, mai ales in Romania. big grin

| Infernia a răspuns:

Nu poate ramane insarcinata.

1. Deoarece e virgina
2. Nu a ejaculat in tine.

fundita happy

| amrm a răspuns:

Nu!
1. de unde stii ca e virgina?
2. fluidul seminal trebuie sa ajunga la o anumita adancime pentru a favioriza aparatia unei eventuale sarcini.
3. cati ani ai?
4. jocurile nu ai nicio legatura decatdaca i-ai dat drumul in palma si i-ai bagat mana pana la polul nord!

| Flaviutzi02 a răspuns (pentru amrm):

Fluidul seminal nu trebuie sa ajunga la o anumita adancime pentru ca soldateii stiu sa inoate. E mai putin probabil, dar daca spermatozoizii reusesc sa intre in vagin, e posibil sa ramana insarcinata oricum.