| Raluka_4832 a întrebat:

O intrebare pentru baieti: ce va place cel mai mult la fete? ce nu va place le ele?

Răspuns Câştigător
| diana_5715 a răspuns:

Pai nu sunt baiat, dar te pot ajuta pentru ca eu am prieteni mai multi baieti si intr-o zi vb de chesty din astea si majoritatea mi-a zis...: Ca le place sa fie frumoase, grase slabe potrivite.sa aiba un suflet bun sa fie intelegatoare depinde si de baiat!

Si ce nu le place: Sa nu fie curve geloase...fitoase.si din astea. Funda?[acum depinde si de baiat]

1 răspuns:
| TSO7 a răspuns:

Am sa iti spun ce nu imi place si vei stii si ce imi place:
-sa nu fie curva;
-sa nu fie cu fite.