| LoVe937 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru baieti...Ce va place cel mai mult la fete?

Răspuns Câştigător
| Albastru45 a răspuns:

Prima data se observa aspectul fizic, pentru ca nu ai sa vorbesti cu o fata urata ca naiba doar pentru ca poate are un suflet bun, astea sunt niste cacaturi spuse de oamenii urati, intotdeauna conteaza cel mai mult aspectul fizic (Bine inteles, caracterul e aproape la fel de important), pentru ca asa sunt oamenii.

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

In primul rand caracterul, apoi vorbim de aspectul fizic, ochi etc!

| MrSoapte a răspuns:

Zambetul, ochii, buzele, fesele si sanii!

| georgian24 a răspuns:

Inocenta:X:X:X:X:X o fata inocenta ne naste mai multe fantezii decat iti poti imagina...