| cristian312 a întrebat:

O intrebare pentru fete.Sa spunem ca de craciun cu clasa va faceti cadouri unul altuia, ce ati vrea sa primiti?(in jur de 35 de lei-40 maxim big grin)

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,pai poate o bluzita[roza sau rosie, tinand cont ca astea sunt culorile preferate ale fetelor] sau o ciocolata si un ursulet de plus.Cadoul nu ar trebui sa fie exagerat, insa sa fie micut si dragutwinking.Te-as sfatui sa nu te indrepti catre parfumuri, ca alea costa mai mult si s-ar putea sa nu te incadrezi in banii pe care ii ai. Sper ca te-am ajutat.Pa-pa!happy

9 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Poti cumpara o pereche de cercei de la meli melo, ceva in spiritul craciunului
ceva in genul asta
http://www.google.com/......tp?/imgres
sau
http://www.google.com/......tp?/imgres
Costa pana in 25 ron sau ai mai putea lua o esarfa sau un accesoriu de par, gen bentita
https://www.google.com/search? accesorii_par.jpg%3Bhttp%3A%2F%2F...B400%3B700

| oOSaritaOo a răspuns:

Urşi, urşi, a lot of urşi smugsmug şi obiecte decorative precum o căsuţă dinacea drăguţă ce se aprinde. oh go on Nu te-aş sfătui să-i cumperi obiecte vestimentare sau farduri şi alte chestii din astea pentru că nu ştii ce i-ar place sau ce marime are la tricou.

| NeimaginabilA a răspuns:

Un iubit de unica folosinta.

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,eu as vrea o plutiza draguta,(violet, alba)

| LolyKissYou a răspuns:

Ceva care sa-mi aduca aminte de persoana respectiva. ar putea fi vreun medalion. se poarta ..sunt in forme de ceas, bufnita etc. te incadrezi in buget si mai poti sa-i iei o ciocolata ..yumii,milka cu biscuiti laughing parerea mea doar. Sau vreo esarfa sau un glob din acela cu mosu in el. Si eu trebuie sa fac cadou dar la un baiat si nu stiu ce... laughing

| d4ea a răspuns:

Pai eu as vrea ceva specific de Craciun.o decoratie, ceva frumos, ca esarfe, parfumuri, bluze ai timp tot anul` sa dai cadou.

| Roxanyka98 a răspuns:

Buna.laughing eu as vrea ceva gen o esarfa sau o bluza..mai ales daca ati pica la nimereala cu un baiat...ar fii fain sa primesti asa ceva din partea lui.laughing si as mai vrea si o ciocolata pe acolo >.< sper ca te am ajutat bye!smug.

| cristian312 explică:

Va multumesc pentru sfaturi, se pare ca fiecare ati cerut cate o bluzita laughing