| BiaSiAtat a întrebat:

O prietena cu care m-am certat (si nu ma voi impaca) imi fura prietenii. Ea a fost cea mai buna prietena a mea pana in clasa a 3 si atunci i-am zis de cine imi place asa ca ea mi l-a furat din fata.Il adoram pe baiatul ala numai ca mi l-a luat din fata la fel ca si pe alte fete. Ce sa fac s-o opresc in cazul in care nu vreau sa am discutii cu ea?

4 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

DAo in **** masi

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Tu încă o mai consideri a fi cea mai bună prietenă a ta?/O vorbă spune că fetele împart totul, până la băieţi.../Poate că ei îi place să fie în centrul atenţiei/Dar cu băiatul pe care tu îl placi.../Asta nu prea e ok/Te întrebi ce să faci?/Simplu/Pe ea las-o să facă ce vrea ea/Şi caută un băiat care să te merite/Un băiat care te place, te place pentru ceea ce eşti

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

De ce trebuie sa o opresti? Lumea e larga,lasa-l sa ramana cu ala si tu uitate dupa altcineva,daca incerci o cearta, prevad o cearta fara sfarsit, in care nimeni nu va avea nimic de castigat.

| alynutza55 a răspuns:

Si eu am patit la fel. era una dn cele mai bune prietene, tipul urma sa aiba o intalnire cu mine, iar ea s a dus inaintea lui si l a rugat sa o sarute. el refuzand`o i`a dat msj in care`i spunea sa nu`mi zica nimic. parerea mea e sa rupi orice legatura cu ea si sa nu`i mai dezvalui altadata numele celui pe care`l placi happy