| deeapanda a întrebat:

Hey copii happy am o dilema,cum de prieteni cele mai importante persoane cu care ar trebui sa fim ca frati, ne lasa la greu si ne fura mereu ce iubim noi cel mai mult pe lume [ o prietena mi-a furat bomboana! laughing] Dar nu asta e important ce a ce ma supara e cum prietenele noastre ( aici ma refer la fete dar si in cazul baietilor se mai intampla ) iti fura chiar baiatul pe care il iubesti crying aproape toate prietenele mele daca le spun ca-mi place de cineva, incep sa se dea la el si eu find mai timida na nu pot sa ma duc sa frekk la cap toata ziua baiatu cum fac altele! ~_~ ce sa fac sa nu-mi mai fure nimeni ce iubesc?sad vi s-a intamplat si voua? vreau nij sfaturi cv sa nu ma mai simt asa de goala pe dinauntru :

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Da, mi s-a intamplat. stii de ce se intampla in ziua de azi? sunt mult prea multe persoane care sunt pe interes. si mie mi s-a intamplat ca cea mai buna prietena a mea sa imi ia baiatul care il iubeam mai mult ca pe viata mea. aici depinde si de baiat. daca el ii permite, fetei ii se urca la cap si merge mai departe. am fost si in postura de a lua prietenul altei prietene la fel de bune, (dar nu o mai pot considera asa). ea a fost o perioada plecata in Italia si mie placandu-mi de acel baiat, am sarit pe el si acceptandu-mi avansurile am continuat. am zis ca nu afla nimeni dar sa aflat cu o amarata de poza pe fb cu mine si el sarutandu-ne. asta e. draga mea, fii pe cont propriu si nu mai avea inredere atat de multa in cel/cea mai bun prieten. greu gasesti in ziua de azi asa ceva. bafta in continuare si stai linistita ca va trece!

| deeapanda explică (pentru Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii):

Multumesc sper sa treaca faza asta happy, si ce ai facut tu e corect nu e o greseala daca era plecata in Italia ce sa faci asta-i viata laughing

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru deeapanda):

Pai si ce motiv aveam sa nu fac acest lucru? poate si ea facea la fel cu prietenul meu daca era sa fie singura cand eu eram plecata
profita la maxim ssi sa nu te intereseze de altu decat de tine

19 răspunsuri:
| thekidno1 a răspuns:

In ziua de azi :
-nu se mai accepta emotivitatea
-nu mai exista relatii de lunga durata decat aventuri
-nu mai exista femei decat in proportie de 10 % restul sunt curve
So...

| Vix999 a răspuns (pentru thekidno1):

In numele tuturor persoanelor de sex feminin te rog rectifica acel ultim punct!

| thekidno1 a răspuns (pentru Vix999):

Bine rectific:
Personal cred ca peste 95 % din femei sunt curve

| Vix999 a răspuns (pentru thekidno1):

Permite-mi sa cred ca tu pana la cei 18 ani ai tai nu ai suficienta experienta de viata incat sa-ti dai cu parereawinking
Daca te referi la copilele din jurul tau te rog ia aminte ca prin aceasta generalizare incluzi si femei din generatiile trecute, o incluzi si pe bunica, mama, matusa, sora ta.a mea si a tuturor.
Niciodata in viata nu e bine sa faci etichetari si catalogari. Asteapta sa cunosti punctual fiecare persoana inainte de a-ti da cu parerea despre ea. Asa e corect.winking

| deeapanda explică (pentru thekidno1):

Fff adevarat din pacate sad aproape toate fetele vor sa-ti fure ce iubesti si te intrebi daca mai ai prieteni adevarati!? crying

| sergiuextrem1 a răspuns (pentru thekidno1):

Bv fra, te insfarsit cineva care are o doza de creier, mai ales cu ultima propozitie, ti-as da funda daca ar fi intrebarea mea, 90 la suta curve, bestial, ma simt mai bine, cand am vazut intrebarea aia mi se facuse sila de femei, dar acum ma simt mai bine

| Cosmin1I a răspuns (pentru sergiuextrem1):

Iti este sila de propria mamasad? Putin cate putin incepi sa iti schimbi si sexualitatea nu?

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru thekidno1):

Și există cumva vreo șansă ca maicăta să te fi făcut cu vecinu?
În loc să te arunci ca bolovanu mai bine uită-te la ce se cere pe piață, la preferințele și gusturile celorlalți...

| sergiuextrem1 a răspuns (pentru Cosmin1I):

Esti un cretin

| sergiuextrem1 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Sa o Fu** pe cu*** de mata

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru sergiuextrem1):

Tu mă rog ce mai ai?
O vrei și nu știi cum să o ceri?

| anonim_4396 a răspuns (pentru thekidno1):

Cataline waiting, bag seama ca te mananca-n centrul limbii, da?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sergiuextrem1):

Zice cineva care se indeletniceste cu :
sergiuextrem1 a răspuns:
Unde ai gasit benzile desenate? zine si noua

rolling on the floor rolling on the floor

| sergiuextrem1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa imi sugi ouale

| sergiuextrem1 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Sa te *** in gura curva imputita

| Vix999 a răspuns:

Iar tu un frustratwinking Dar e ok...o sa iti treaca... sper. Spre binele tau