| Shagun a întrebat:

O sa ies cu fata pentru prima data. Noi ne stim de aproape 4 ani dar nu ne cunoastem foarte bine. Ce sa vorbesc cu ea la prima intalnire? ( presupun ca nu despre relatia noastra... thinking ) Thx happy

Răspuns Câştigător
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Pai nu trebuie sa te stresezi prea mult.
Fi cat mai relaxat :-)
si.smug incearca s`o saruti(ma rog daca nu te simti in stare mai bine nu)
si din nou zic. nu te chinuii prea mult
Fi TU! daca ai obtinut prima intalnire inseamna ca te place asa cum esti oh go on

poti vb si despre,, voi'' dar nu o lungii prea mult cu planurile de viitor.

1 răspuns:
| Alexandra_4191 a răspuns:

Pai puteti vb despre ce va place sa faceti interese comune ce nu va place, cum ii la scoala/liceu/facultate cum sunt profesorii cum ii mai merge ce ai facut azi cum te mai intelegi cu parintii/fratii sau stii fetelor le place sa le vorbesti de sentimente deci chiar puteti vb de relatia voastra happy