| VladAndrei98 a întrebat:

Ce sa vorbesc la prima intalnire?

14 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Incearca sa o faci sa rida. Daca reusesti sa o faci sa rida in mod placut deja ai cucerit-o 75%.Si nu uita sa-i lauzi citeva calitati. Fetele, femeile adora sa auda cuvinte de genul:ma innebunesc ochii tai sau ma innebuneste zimbetul tau.

| mona a răspuns:

Poti vorbi ce vrei, mai mult conversati ca, sa va cunoasteti mai bine

| VladAndrei98 explică (pentru mona):

Mai precis happy

| VladAndrei98 explică (pentru mona):

Mai precis

| mona a răspuns (pentru VladAndrei98):

De scoala, filme, muzica, de preferintele fiecaruia...ar fi bine sa i oferi o floare si sa nu incerci sa o saruti...va crede ca esti neserios si vrei altceva de la ea

| nesuferit a răspuns:

Aflii ce pasiuni are, inventezi povesti legate de pasiunile ei. intr-un cuvant vrajeala

| Prezidentul a răspuns:

Orice, depinde...

| RAY a răspuns:

De orice in general fetele prefera sa fie apreciate sa le spui complimente sa aiba un interes cea ce vb cu ea desigur daca nu-i dupa banii cum sunt aproape toate in ziua de azi

| Azµre a răspuns:

Orice e bine venit! Ideea este ca fata să se simtă bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu contează ce vorbeşti, poţi vorbi orice.
Încearcă să spui glume, vorbiţi despre voi, despre hobby-urile care le aveţi, orice îţi trece prin minte.
Te pup!

| TravisForest a răspuns:

Buna. Totul vine de la sine. Nu iti fa planuri ca atunci nu ies cum trebuie. Bafta!

| VladAndrei98 explică (pentru TravisForest):

Cum sa procedez la inceput, cand o intalnesc sa o sarut pe obraz?

| Lucifer97 a răspuns (pentru VladAndrei98):

Daca e genul de fata mai degajata... poti si pe buze, daca nu la urma sa o saruti pe obraz.

| vicufed a răspuns:

Vorbeste pe diferite teme dar vezi nu intrece masura daca ea nu va dori sa vb pe o tema sa nu insisti... si vezi sa fiiasa cum esti sa nu incerci sa te faci mare si tare ca risti sa pierzi totul