| Kiduuuu1445 a întrebat:

O sa para o cerere ciudata, dar, ma rog.laughing. Am 15 ani. Puteti sa'mi alcatuiti un fel de program zilnic?;batting eyelashes Va rog.big grin. Gen, la ce ora sa ma trezesc, bla bla blachatterbox. Poate voi stiti mai bine. Imi place sa urmez programe si listelaughing. Voi aveti un program zilnic? Mi-l ziceti?big grin

Răspuns Câştigător
| oareux a răspuns:

Pai` eu nu pot sa iti fac programul taubig grin pentru ca nu stiu ce faci tu de obicei big grin da` ti`l zic pe a meu

Ora 10:00 Trezirea
10:30 Micul dejun
11:00 Curatenia in camera
11:30 Deschid pc`.
12:30 Plec la cursurile de chitara
14:00 Pranzul big grin
14:00 Citesc laughing
15:00 TV :X
15:30 Fac lucruri ciudate o. O (gen`: caut lucruri prin casa, ma uit in oglinda, ma joc cu foarfeca, ma uit pe geam, amestec parfumuri, numar creione, fac o prajitura, cumpar o revista, imi aranjez parul`laughing)
16:00 - spargere la frigider...Foameeeaaalaughing
16:10 - ma cantaresc ( la naiba! $#@%&($@#! ink un kg in plus -.-" )
16:15- ce mai e la tv`?
16:20- Ohh. tom si jerry >big grin
20:00 -curatenie in camera dupa film -.-".*** e numai popcorn prin camera
20:05 - Mi-am gasit oja preferata sub pat:X
20:30 - Cearta programata cu mama
20:35 - AHHH, lasa`ma...PA! am plecat -.-"
20:40 - Prin cartier cu gasca
21:00 - Fugarim copii in parc
21:10 - Ne fugaresc parinti copiilor prin parc
21:30 -Cheta pentru o sticla de apa...uhm.mai bine o bere
21:32 - Bataia intre baieti happy
21: 40 - am luat o sticla de suc
21:45 - Bataie intre baieti ca nu le ajunge sucu` -.-"
22:00 - Ne jucam lapte gros ^_^
22:30 - sh`o spart unu` capu` straight face
22:40 - Tzaarrr...Mama- unde esti? Ce faci? Mai stai mult? treci acasa straight face
23:15- Sunt in casa
23:30 - Baie big grin
23:45 - inca sunt in baie
23:50- ma bag in pat si astept sa adoarma parinti
24 :00 aprind pc` bag un film
24:15 - Tata: stinge pc`u si culcate` ca nu esti liliac esti copil si la ora asta trebuie sa dormi
24:17 - #@&^(!@*&$@! *** life -.-"
24:25- Tata imi scoate pc`u din priza
24: 30 sunt din nou in pat
24:35 Nu pot sa dorm
24:36 Ma plictisesc
24:37 ma zvrcolesc prin pat
24:38 Mi`e foamestraight face
24:40 Ma pun sa citesc
24:43 caut lanterna
24: 50 citesc cu lanternabig grin
02:00 ink citesc
02:30 Citesc
03:00 iau alta carte
04:00 m-am plictisit
04:30 imi caut ursuletu`
04:40 - adorm

big grin

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E foarte greu să faci un asemenea program pentru că mereu va intervenii ceva şi nu vei putea să-l respecţi. Eu pot să-ţi fac un program şi să zic că de la ora x la ora y tu citeşti păi dacă ţie nu-ţi place să citeşti? Fă-ţi singură un program în funcţie de timpul tău şi de ceea ce-ţi place! Baftă!