| denyzo a întrebat:

Oare mai exista oameni seriosi, loiali si educati asa cum trebuie?
Sau sunt toti pe cale de disparitie?

Mai exista respect in ziua de azi? Rusine? Bunatate?

Voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Exista! Sunt foarte rari, dar exista.
Oricum, o persoana ca aceasta nu ti se va deschide de la prima vedere. Sunt fel si fel de oameni.

| William a răspuns:

Oameni seriosi, loiali si educati sunt o gramada, trebuie doar sa stii unde sa ii cauti.

| MAIA18 a răspuns:

Exista dar rar întâlnești un om corect serios educat și sufletist în ziua de azi.

| Ana765 a răspuns:

Eu sunt de parere ca exista, dar trebuie sa ii cauți. E important si in ce cerc te aflii.

| WhiteandBlack45 a răspuns:

Probabil exista insa eu nu am intalnit niciun om pana acum sa nu ma dezamageasca prin felul sau de a se comporta.