| musicismymedicine a întrebat:

Off... m-am saturat de viata asta [nu vreau sa ma omor doamne fersterolling on the floor].
dar, pur si simplu m-am saturat de toti marlanii prosti si de toate "fetitele lui taticu'". straight face n'ai voie sa te imbraci cum vrei ca imediat sar fitzoasele "uite cum s'o imbracat asta", n'ai voie sa-ti rozi unghiile ca "vai de mine uite cum isi roade unghiile".straight face m-am saturat. voi ce parere aveti despre fetitzele astea a lui taticu, pline de bani si fitoase? thinking de curiozitate.

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

P'astea pline de fite, care comenteaza la orice lucru minor, cum ziceai si tu, de ex rosul unghiilor, sau imbracamintea scurta, le-as duce pe luna si le-as lasa acolo, fara oxigen, sa se descurce si singure.
Sa nu depinda de banii lu taticu. am si eu aici unde stau asemenea "exemplare", era una care spunea ca o sa se faca veterinar ca ei ii plac animalele, si ca-i da maicasa si taicasu bani sa-si faca cabinetu, si facultatea si etc...
Ea s-a gandit imediat ca taticu ei face orice pentru "bobocelu" lui, si ca-i da bani, ele nu se gandesc ca noi, "de unde fac rost de bani ca nu vreau sa cer de la ai mei ca n-au" sau nu-si pun intrebari din astea.
laughingPlus ca atunci cand i-am spus eu si cu inca 1 fata ce inseamna sa fii veterinar s-a inrosit la fata de nervi si zicea "da stiam si eu nu trebuia sa-mi spui tu"laughing si ea stia ca trebuie sa dai mankare la pisici si caini, pastile, si sa faci injectiilaughing cand i-am zis ca vin unii cu animale bonlave rau, si trebuie sa le bagi mana pe acolo si pe acolo, si trebuie sa-i operezi, s-a inverzit la fatalaughing
Urasc din tot adancul meu fitele...

| ZZG a răspuns:

Eh,o sa treaca si faza asta.fa caterinca de ele.ia-le la misto, daca ele vad ca te superi, mai rau iti fac.cand ele fac o gluma,fa-te ca nu te-ai prins, razi si tu, si dupa poti sa glumesti si tu la fel.asa nici nu iese scandal. good luck!

| InLove_1054 a răspuns:

Eu nu le suport I don't want to see... ce sa.ti spun. daca au banii se cred cele mai smecheree straight face dar nu.i asa happy

| NFC5498 a răspuns:

Niste panarame care se cred importante si in fata lor toata lumea zice "vai ce tari sunteti" si dupa le vorbesc pe la coolturi ca sunt niste panarame
Ce pretentzii sa ai de la asa ceva atata timp cat taticu' da bani la scoala si ele iau numai 4 sau 5