| Aleqa a întrebat:

M-am saturat sa vad teme pe TPU! M-am saturat pur si simplu.

Nu inteleg de ce respectivii nu incearca sa gandeasca, ori sunt prosti ori pur si simplu nu au ce posta pe net...

Voi ce parere aveti?straight face

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eu nu am timp de păreri, raportez.

9 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Ei,ca sa iti faci tema trebuie sa gandesti si sa muncesti.Si de ce sa faci toate astea cand stii ca exista TPU?
PS:Ca sa ii lecuim putin pe cei cu temele (mai ales la limbi straine) faceti-o gresita. Dupa doua, trei teme "facute"pe TPU or sa se lecuiasca.

| Aleqa explică (pentru Mozurov):

Asta e sigur laughing. Buna idee.

| Aleqa explică (pentru Mozurov):

Prefer sa dau raspunsuri tampite la chimie si fizica.rolling on the floor

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru Aleqa):

Îmi faci și mie tema?

| Aleqa explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Gresit? Desigur.

| UnOmGanditor a răspuns:

Daca nu va plac puteti sa le ignorati..eu incerc sa-i ajut explicandule argrumentul astfel incat sa inteleaga. Cu alte cuvinte fac pe prof-ul unde ma pricep.
Multi posteaza teme aici pentru ca la scoala nu au inteles, se stie cum sunt profii in Romania...din fericire am avut ocazia sa ma mut la liceu in strainatate si e mare diferenta intre profesori.

| Aleqa explică (pentru UnOmGanditor):

Sunt sigura de asta :p.

| DanielaSustinRomania a răspuns:

E bine ca isi fac temele