| asdfghgiklgk a întrebat:

Ok deci recent am realizat ca am o gramada de haine pe care nu le port (unele chiar cu eticheta pe ele) si pe care nu le voi purta niciodata pentru ca nu sunt stilul meu thinking As putea sa le vand la un second-hand? O prietena mi-a sugerat asta si ma gandeam ca e o idee buna. Deci, daca vrei sa vinzi haine la un second hand cum faci? Pur si simplu mergi la vanzatoare si ii zici 'Hei, vreau sa-mi vand hainele'? Plz help.

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu ti-le ia nimeni, am incercat eu sa-mi descotorosesc dulapurile! Pana la urma le-am dat la biserica de langa mine si la oameni nevoiasi! Poate poti sa le dai la sinistrati.

| greenish a răspuns:

Eu ti-as sugera sa iti faci cont pe www.okazii.ro. Este un site unde vinzi si cumperi lucruri. Eu am cont de ceva timp si sunt foarte multumita de site :)

| mary_5801 a răspuns:

La second n-o sa castigi cine stie ce.mai bine le vinzi prin scoala pe la colege.si daca nu reusesti, da-le de pomana la cineva mai amarat.