| anonim_4396 a întrebat:

Pana la urma, pentru sau contra Basescu?

11 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Eu pro.
Asa desteptilor votati usl daca vreti sa revina comunismul daca Ponta vrea sa desfinteze toate institutile politice impreuna cu Antonescu asta inseamna ca vor sa aiba ei toata puterea si asta inseamna comunism.

| Mihaela23_2814 a răspuns (pentru MarianWLF):

Sa te ia dracu cu Basescu, care ne-a facut numai rau, a distrus si a facut tara asta de ras. O tara care putea sa fie printre primele din Europa. JOS CU JAVRELE SI CU MAFIA LUI BASESCU!

| MarianWLF a răspuns (pentru Mihaela23_2814):

Nu ma deranjeaza ca il insulti pe Basescu fiecare are parerea lui dar nu ma insulta pe mine ok? Nu-mi place sa ma cert nici sa imi fac dusmani.
Daca te-as injura si eu m-as cobori la mintea ta dar mai bine nu cel mai destept cedeaza.

| Nucreeed a răspuns (pentru MarianWLF):

Si la cum merg lucrurile in tara nu crezi ca comunismul ar fi o solutie?happy si de unde ai scos'o pana la urma pe asta cu comunismu...sau nu'mi spune ca esti analist politicstraight face OMG

| MarianWLF a răspuns (pentru Nucreeed):

Nu suntlaughing
Dar cand un om are putere absoluta si controleaza tot cam asta ar fi sau se mai zice si monarhie suprema.
Oricum cine iese ala iese cam tot asa o sa fie.
Acum sper ca nu o sa ma injuri si tusad...

| Măduuțaa a răspuns (pentru MarianWLF):

Tu esti destept. Daca votezi contra Basescu nu e musai ca vor USL-ul.Asta nu intelege nimeni si nu s-a pus problema deci nu mai comenta tu tongue. Plus ca pe vremea comunismului era mult mai bine decat acum.Ca sa stii.Si cati ani ai tu ca sa te implici in probleme de politica?

| MarianWLF a răspuns (pentru Măduuțaa):

Bine recunosc era mai bine dar doar unele chestii. Sa integ ca vrei sa ai iar 2 ore de televozor, sa stai la cozi de seara pana dimineata sa-ti iei ratia, sa nu ai voie sa vorbesti de rau presedintele sau te ia politia, lista e lunga si ca sa stii tata m-a ajutat sa raspund la aceasta intrebare care el a trait in acele vremuri si stie, pun pariu ca tu nu ai mai mult de 18-19 asa ca taci dracu daca nu stii cum a fost inainte:@

| positivity a răspuns:

Eu sunt contra. România are dreptul la un viitor mai bun. happy

| Nucreeed a răspuns:

Chiar daca se zice ca antonescu si ponta nu o sa faca mare lucru pentru tara asta si poate chiar asa o sa fie...NU'MI PASA
idiotu asta trebuie dat jos...

| selysol a răspuns:

Chair daca nu pot sa votez tot contra!laughing

| LoveSteps a răspuns:

CONTRA cat e ziua si noaptea de lunga.