| Inovssakura a întrebat:

Papagalul meu se scarpina ft mult si face ft mult puf si pene. Odată când am venit acasă l-am găsit doar cu jumătate de coada si cred ca s-a smuls. Credeți ca are cv? Echipare vb mult cu el si are cu ce sa se joace deci nu are cum sa se plictiseala ca are si oglinda si un prieten de plastic si ma mai joc si eu cu el. Sunt cam ingrijarata pentru se scarpina așa de des

3 răspunsuri:
| OnlyOlly a răspuns:

Probabil ca e in calduri

| Inovssakura explică (pentru OnlyOlly):

In căldurii e mama ta nu el.

| HahahaAb a răspuns (pentru Inovssakura):

Dar de ce raspunzi asa de? Doamne, poate are drepate! Vrea gagica/gagic! Stai chill mamii'! laughing rolling on the floor