| Anonimattotall a întrebat:

Papagalul meu.in ultima vreme se,, scarpina" in pene din ce in ce mai des.Stiu ca este un comportament normal, dar mi se pare ca este prea mult. Credeti ca are paduchi sau purici?

4 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

S-ar putea sa aive cate unu tute la veterinar sa nu-l pierzi

| MarianM8777 a răspuns:

Du-te repede cu el la veterinar ca paduchii ii va suge sangele si...va muri

| Raspunzatorul25 a răspuns:

Este foarte posibil sa aiba purici, canarul meu se scarpina foarte rar.Veterinarul este solutia.

| Animalpet a răspuns:

Du-l la un veterinar.