| anonim_4396 a întrebat:

Pare ireal dar este adevarat.Sunt doua fete care sunt cele mai bune prietene si sunt foarte apropiate(una e blonda si una e roscata). Cu cea blonda ma inteleg bine si am fost mai apropiati da si restul scolii credeau ca suntem impreuna, pana si ea credea ca suntem impreuna si colegii de clasa i-a spus
"Tuca-l amu, nu fi moale" si ea s-a apropiat si mine si mi-a dat un pupic pe gura. Eu n-am zis nimic n-am respins-o. Dar dupa aceea m-am dus la cealalta fata adica la roscata si i-am zis, nu ma pupi pe obraz ca trebuie sa pleci(a venit microbuzu scolii si trebuia sa plece) ea a zis ba da, si m-a pupat pe obraz. Eu am zis pot sa te pup si eu? A zis ca da si am pupat-o si apoi a plecat...(mie de asta care m-a pupat pe obraz imi place ca e super cute, iar cealalta e genul de fata la care "i-as da..."rolling on the floor
Trebuia sa o pup pe gura pe tipa de care imi place? Ce ar trebui sa fac?
Ele chiar sunt cele mai bune prietenestraight face

1 răspuns:
| Tweetymrrr a răspuns:

Dacă nu'ţi place de blondă, fi mai indiferent cu ea şi petrece mai mult timp cu roşcata. Dacă te place şi ea îţi dai tu singur seama când o săruţi...
Succes!