| mirela94 a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu sigur daca si el ma place.adica vorbim mult si atunci cand suntem afara ma tachineaza ma ia in brate. l-am pupat o data pe obraz pentru ca asa mi-a venit si a fost placut surprins. acum nu stiu ce sa fac prietenii mei credeau ca suntem impreuna pentru ca chiar paream a fi. ce sa fac sa zic ca-l plac daca ma respinge si pe urma n-o sa mai fim ca inainte...astept sfaturi.

Răspuns Câştigător
| butt3rfly16 a răspuns:

Incerkarea moarte n-are.Eu zic sa ii spui ca nu cred ca te va respinge din contra s-ar putea sa ai toate sansele sa simta si el ceva pentru tine. Dar ar fi bine mai intai sa tatonezi terenul si sa te mai apropii de el putin sa iti dai seama daca ar putea fi ceva intre voihappy. Multa bafta!

3 răspunsuri:
| brunetteee a răspuns:

Pune pe cineva ca sa vb cu el si sa-l intrebe tot felul de chestii despre tine
adica daca te gaseste o pers. de treaba daca ii place de tine big grin
nu stiu
chestii din astea
te pup si noroc cu baiatu smug

| @@ a răspuns:

Cum sa te respinga femeie?laughing
nu crezi ca e evident ca te place?
cu, curaj ii spui ca il placi si o sa fie binehappy
nu mai pierde timpul cu chestii din astea ca daca nu ma place etc
asa ca treci la treabalaughing
>big grin

| Aly_8868 a răspuns:

Spune-i cuiva care il cunoaste foarte bine asta:Il poti intreba si tu pe... daca ma place? spune-i si ii spuna te-am vazut mult cu(cum te cheama pentru tine) fata aceea si cred ca sunteti impreuna nu? O placi cred ca alfel nu erati impreuna nu? dar nu toate odata sa astepte raspunsul si dupa sa intrebe si altele.