| AndreeaMaria5628 a întrebat:

Pe data de 15.08.204, voi pleca la mare. Insa, acum am 60 kg si 1.72 si as vrea sa mai slabesc 5-10 kilograme. Ma puteti ajuta cu o dieta sau un sfat?

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Fa exercitii fizice flotari, abdomene, tractiuni, alearga mult sau mergi cu bicicleta si bea multe lichide! Mananaca si tu mai putin. hai ca nu e greu. daca incerci. se va vedea diferentahappy

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fa-i sport, de preferat mergi si alearga si mai completeaza si acasa cu ceva exercitii. IAr ca alimentatie, evita dulciurile, prajelile, painea (mananc-o, da-n cantitate mica si de preferat neagra sau integrala), bea 2 l de apa pe zi si ca si gustari mananca fructe si legume proaspete. Anyway, unde te duci la mare? Si eu ma duc tot in perioada aia. laughing

| AndreeaMaria5628 explică (pentru Adry05):

La Costinesti. Tu?

| Adry05 a răspuns (pentru AndreeaMaria5628):

Opa, si eu. laughing IA lasa-mi un facebook in mesaj sau aici.

| DNSK a răspuns:

De cand ai aflat ca pleci, cred ca puteai incepe un pic de sport si o alimentatie mai corecta

| lorena15 a răspuns:

Fa-ti masaj cu o crema speciala pentru slabitwinking