| EvelinutzaEvelinEvelinaEvelaynEvelineEvelinEve a întrebat:

Pe toti va apucat cu Ice Bucket Challenge

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Pe multi si e chiar interesant. Un fel de "Da mai departe", o provocare, un val de simpatie si implicare, pentru unii o nebunie, dar cu un rezultat peste asteptarile celor ce au initiat-o.

| ZyReXe a răspuns:

Tu stii ca trebuie sa donezi nu?
Adica pentru asta s-a facut Ice Bucket Challenge nu ca toti prostii sa isi toarne apa in cap
Este o actiune de caritate pentru ALS ...Amyotrophic lateral sclerosis

| AlessandraCoco a răspuns (pentru ZyReXe):

Imi spui te rog unde se poate dona?

| ZyReXe a răspuns (pentru AlessandraCoco):

Https://secure2.convio.net/alsa/site/Donation2; jsessionid=DF0C52EACB4F184B0ED8E1040AFAE916.app202b? df_id=27420&27420.donation=form1

| Trolli a răspuns:

E o intrebare sau o afirmatie?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, eu pur si simplu ma spal cu apa rece ca nu este apa calda in bloc