| Roxana6277 a întrebat:

Pentru cei din Galati: Ati vazut pe undeva inele care isi schimba culoarea in functie de sentimente? (am vazut intr-o tabara, am fost proasta si nu am luat sad ). Funda pentru cel care ma ajuta;*

Răspuns Câştigător
| PotcaPădurii a răspuns:

Nu sunt adevarate, dar da, isi schimba culoarea, cel mai probabil din cauza caldurii corpului. Ai fost desteapta ca nu ti-ai luat.

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Sunt doar niste porcarii, nu sunt adevarate, tu chiar crezi asa ceva? E o chestie de marketing sa-si vanda marfa.

| Roxana6277 explică (pentru Elvina):

Nu credeam in asa ceva, dar pentru una din prietenele mele merge 0_0...