| Ylenus a întrebat:

am si eu o intrebare: unde pot gasi, in Craiova, inele care isi schimba culoarea in functie de stare? Please, dau funda.PUP

Răspuns Câştigător
| FashionVictim93 a răspuns:

Inele de genul acesta am vazut la teatru cand se fac targuri... poti merge si in mercur sa intrebi la diverse pentru cadouri sau mall...happy

4 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Sunt dragute dar crede-ma ca nu e nimic adevarat la ele. Imi arata galben( la inelul meu aia era culoarea fericirii) cand eu inghetam in statia de tramvai la -15 grade. Si asa si la alte prietene care aveau si ele inele din astea, culoarea niciodata nu exprima ce simti cu adevarat in acel moment.

Risipa de bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste tampenii, iar dupa o anumita perioada de timp (destul de scurta) se amesteca culorile si nu mai e nimic de capul lor.

| lumy4u a răspuns:

Exista asa ceva? super big grin anuntati-ma si pe mine daca exista in Bucuresti, vreau si eu

| Ylenus explică (pentru lumy4u):

Da, exista si in Bucuresti, dar nu stiu unde.