| XoOxXo a întrebat:

Plss Help:X Daca sunt in apropierea unui baiat(adica imi place de baiatul acela) deci i se face rusine, si inroseste putin. Dar de vorbit vorbim si glumim.Si cand sunt aproape de el mereu ma priveste.Cum sa fac eu primul pas? Cu ce sa incep? App m`a sarutat odata si l-am intrebat asta ce a insemnat si a zis ca nimic.(dar a zambit). Plss Ajutati`ma

3 răspunsuri:
| 5SOS a răspuns:

Ca te place, de obicei cand baietiilor li se inrosesc obrajii cand vb cu fetele inseamna ca sunt timizi si nu stiu cum sa spuna ceva, cred ca te placehappy

| baby123 a răspuns:

Ii place de tine. Probabil e genu de baiat timid si asa fac in fata fetelor. :*

| Filip_9704 a răspuns:

Simplu. Ca te place laughing Fa tu primul pas, ca baieti sunt mai timizi decat fetele in general [daca nu e genul tupeis si curajoswinking]