| XoOxXo a întrebat:

Plss Help:X Daca sunt in apropierea unui baiat(adica imi place de baiatul acela) deci i se face rusine, si inroseste putin. Dar de vorbit vorbim si glumim.Si cand sunt aproape de el mereu ma priveste.Cum sa fac eu primul pas? Cu ce sa incep? App m`a sarutat odata si l-am intrebat asta ce a insemnat si a zis ca nimic.(dar a zambit). Plss Ajutati-ma~!

1 răspuns:
| corry_9475 a răspuns:

Pai ce-l mai bine e sa vorbesti cu el! Il intrebi mai detaliat despre le gatura dintre voi! Daca si el simte ce simti si tu poate iesie ceva frumos daca nu macar ai incercat! Bafta!