| ana4745 a întrebat:

Prietena mea s-a pus impreuna cu un baiat cu care eu vorbeam deja. nu ma deranjeaza, dar mi se pare aiurea si am devenit rece cu ea. fac o greseala?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, faci.
Dacă nu te-ar fi deranjat nu ai fi pus aici intrebarea.

| MihaiMB a răspuns:

Da, pentru ca asta arata cu tu esti geloasa, daca s-a bagat asta este. Daca baiatul a hotarat sa fie cu prietena ta, nu prea ai ce face. Daca vei incerca sa te razbuni, s-ar putea sa ajungi sa nu mai vorbesti nici cu el, dar nici cu ea. Eu zic sa incerci cu alt baiat ca doar are balta peste.